Rue Lavande

About Us II

seb ahmet

Rue Lavande - Lavanta Sokağı

Biz lavanta aşığı bir çift olarak, lavantanın doğal halini aradığımız şekilde bulamadığımızı fark edince 2019 yılında lavantanın tıbbi medikal alanında tercih edilen türü angustifolia cinsi lavantaları kendi lavanta bahçelerimizde  yetiştirerek serüvenimize başladık ve bu başlangıçta Fransızca lavanta sokağı anlamına gelen Rue Lavande ismiyle markalaştık. Rue Lavande, Tekirdağ’daki lavanta bahçelerimizde hasadını yaptığımız lavantalardan, buhar distilasyonu ile elde edilen %100 doğal herhangi bir katkı maddesi içermeyen lavanta yağını ve yine bu doğal lavanta yağından elde edilmiş, katkı maddeleri içermeyen diğer lavanta ürünlerini siz değerli doğa dostu kullanıcıları ile buluşturmayı misyon edinmiş bir markadır.

 

 2021 yılı haziran ayı itibariyle lavanta bahçemizi siz doğa dostu ve lavanta sever kullanıcılarımızın ziyaretine açarak her yılın haziran ve temmuz aylarında bu mor güzelliği yerinde yaşama fırsatını sizlere sunuyoruz. Yılın her anında doğal lavanta ürünlerimizi www.ruelavande.com / ruelavande instagram hesabımız/ hepsiburada ve trendyol da bulunan mağazalarımız üzerinden sipariş vererek lavanta ferahlığını ve rahatlatıcı etkisini evinizde de yaşayabilirsiniz.

Vizyonumuz

Tekirdağdaki bahçemizde doğal yöntemlerle yetiştirdiğimiz lavantalarımızdan buhar yöntemi ile elde ettiğimiz, içine herhangi başka bir yağ veya katkı maddesi konulmayan doğal lavanta yağımızı, doğal lavanta suyumuzu ve bu lavanta yağımızdan elde edilmiş, katkı maddesi içermeyen lavanta ürünlerini siz değerli doğa dostu kullanılarımız ile buluşturmak.

Misyonumuz

Bizden sonraki nesillere daha yaşanabilir bir dünya bırakabilmek için sürdürülebilir ve doğal tarımın önemini anlatmak ve doğal ürünleri doğa dostu kullanıcıları ile buluşturmaya devam ederek farkındalık oluşturmak.

    Sepet